DZIEŃ MAMY W NASZEJ SZKOLE

DZIEŃ MAMY W NASZEJ SZKOLE

Dzień Mamy to bardzo szczególne wydarzenie dla wszystkich mam i dzieci.  W naszej szkole ten wyjątkowy dzień  był świętowany 28 maja 2014.  Uczniowie z klas 0 – III wspaniale wykonali  przygotowany program artystyczny. Uroczystość poprowadziły dzieci z klasy III. Jak co roku rodzice nie zawiedli swoich pociech i licznie przybyli na uroczystość. W pierwszej kolejności dzieci 5- letnie  pokazały swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu pt. „Tatusiowie”.  Następnie dzieci 6- letnie przedstawiły inscenizację pt. „Prezent dla mamy”. Swoje zdolności recytatorskie zaprezentowały dzieci z klas I.  Natomiast dzieci z klasy II ukazały scenkę o „Zapominalskim chłopcu”. Na koniec wystąpiły dzieci z III  zw inscenizacji „Zielony kapturek”.  Uczniowie, aby tradycji stało się zadość,  wspólnie zaśpiewali mamom gromkie „Sto lat!”. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane podarunki. Rodzice z radością dzielili się swoimi wrażeniami po obejrzanym występie. Uśmiechy na twarzy Rodziców i dzieci gościły przez długi czas.

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować wszystkim obecnym gościom za udział w naszej uroczystości.