Edukacja Morska

Wycieczka kończąca projekt Edukacji Morskiej w naszej szkole odbyła się 2 czerwca w Charzykowach. Zajęcia zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie i z dbałością o bezpieczeństwo uczestników. Uczniowie byli zachwyceni takim sposobem spędzania czasu, a ich opinie mówią same za siebie:

„Było bardzo fajnie, nauczyłem się sterować żaglem, wiązać węzły i poprawnie segregować śmieci”

Kuba Korniak

„ Jako członek pierwszej grupy mogłam pływać statkami właśnie jako pierwsza! Sami sterowaliśmy jachtami, mogliśmy się nauczyć naprawdę wielu nowych rzeczy”

Natalia Wieczorek

„Mieliśmy możliwość nie tylko pływać statkami i nauczyć się nowych rzeczy, ale też odnowić stare znajomości z kolegami z innych szkół”

Piotr Stoltman

„Podczas wycieczki nie tylko pływaliśmy statkami, ale dowiedzieliśmy się jak poprawnie udzielić pierwszej pomocy oraz jak opatrzeć  ranną osobę. Na zajęciach z żeglarstwa było najfajniej. Pan z którym płynęłam jachtem opowiadał o wietrze, co trzeba zrobić w trudnych warunkach oraz jak zawsze bezpiecznie wrócić do portu”

Martyna Wiśniewska

„ To była super wycieczka. Oprócz wszystkich zajęć praktycznych i teoretycznych był czas na zabawę: śpiewaliśmy szanty”

Aleksandra Grabowska

„Bicie rekordu w segregowaniu śmieci okazało się naprawdę fajne”

Róża Jazowska