Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca uczniowie, rodzice,  nauczyciele oraz zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2013/2014. Dyrektor szkoły, pani Grażyna Pszeniczna przywitała wszystkich zgromadzonych. Podziękowała uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Życzyła również wszystkim radosnych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

W tym dniu swoją przygodę w naszej szkole zakończyli uczniowie VI klasy. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego ślubowali oni godnie reprezentować szkołę na dalszym etapie życia. Wychowawca VI klasy,  pan Andrzej Labuda pożegnał swoją grupę      i wręczył świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Natomiast uczniowie uświetnili uroczystość pokazem artystycznym pt. „Na wesoło o nauczycielach” oraz przepięknym śpiewem i grą na gitarze.  Uczniowie klasy V pożegnali wierszem,  piosenką  oraz upominkiem swoich starszych kolegów. Dwie uczennice należące do grupy Cheerleaders Energa Czarni Słupsk  wykonały przepiękny taniec.

Najprzyjemniejszym wydarzeniem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród uczniom, którzy osiągnęli  najwyższe wyniki w nauce. Rozdano liczne nagrody za: bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach, zasługi dla naszej społeczności. Rodzice najzdolniejszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Troje uczniów z najwyższymi wynikami w nauce, tj.: Wiktoria Sztobnicka z kl. IV, Piotr Zacholski z kl. VI,  Marta Kiedrowska z  kl. VI  otrzymało nagrodę Wójta Gminy i Rady Gminy, którą wręczył  Wiceprzewodniczący Rady Gminy, pan Marek  Wiśniewski.

Miłym akcentem uroczystości było pożegnanie dwóch pań, Iwony Lemańskiej              i Teresy Jankowskiej, które zakończyły pracę zawodową w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w uroczystości i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!!