Podsumowanie semestru

W czwartek 29.01. 2015r. odbyło się podsumowanie pierwszego semestru nauki w naszej szkole. Pani Dyrektor wyróżniła najlepszych uczniów oraz odbyło się wręczenie dyplomów za konkurs „Olimpus- sesja jesienna”. Następnie uczniom naszej szkoły wręczono nagrody za dwa konkursy organizowane przez Samorząd Uczniowski tj.  „Najpiękniejsza choinka szkolna” oraz konkurs „Sala jak ta lala” trwający od października do stycznia.

Wyniki konkursu „Najpiękniejsza choinka szkolna”

Kategoria klas I-III

Miejsce 1: klasa Ia oraz klasa II

Miejsce 2: klasa III

Wyróżnienie otrzymała klasa Ib.

 

Kategoria klas IV-VI

Miejsce 1: klasa V oraz klasa VI

Miejsce 2: klasa IV.

 

Wyniki konkursu: „Sala jak ta lala”

Kategoria klas I-III

Miejsce 1: klasa Ia

Miejsce 2: klasa II

Miejsce 3: III

Wyróżnienie otrzymała klasa Ib.

 

Kategoria klas IV-VI

Miejsce 1: klasa V

Miejsce 2: klasa VI.

Miejsce 3: IV

 

Wszystkim gratulujemy!