Bal karnawałowy uczniów klas I- III

 

Dzień 17. 02. 2015 r. był niecierpliwie oczekiwany przez uczniów naszej szkoły. W tym dniu odbyły się bale karnawałowe. Bal dla uczniów klas I-III odbył się najwcześniej od godz. 9.00. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową pełną niezwykłych gości . Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów bajek i filmów. Uczniowie świetnie bawili się w rytm współczesnych hitów oraz piosenek dla dzieci.  Nauczyciele zorganizowali  liczne zabawy konkursowe tj. zagadki z kapelusza, gorący kapelusz, taniec na gazetach, opowieść ZOO i gorące krzesła. Zwycięzcy byli nagradzani słodkościami, owocami i balonami.  Była również okazja zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w  karnawałowych przebraniach. Ostatnią atrakcją, która jest już tradycją w naszej szkole było otrzymanie słodkich podarunków. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie słodkich podarunków i wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili  się do tego,  aby nasza zabawa była udana.