Koncert „Ten- Ton z Marylą”.

W dniu 21 czerwca 2015r. odbyła się kolejna edycja szkolnych koncertów tym razem pod nazwą „Ten- Ton z Marylą”. Koncert został zorganizowany i przygotowany prze Szkołę Podstawową w Trzebielinie. Szkolny zespół wokalny  przybliżył postać Maryli Rodowicz i jej repertuar. Publiczność usłyszała wiele przebój Maryli Rodowicz m.inn.” Hej żeglujże żeglarzu”, „Łatwopalni”,” Damą być”,” Dobranoc Panowie”. Publiczność chętnie włączyła się do wspólnego śpiewania zwłaszcza podczas utworu „Ale to już było”. Gościnnie wystąpił już były uczeń naszej szkoły, a jeszcze do niedawna kolega z zespołu- Aleksander Kropidłowski. Koncert Poprowadziła p. Angelika Nisztuk, a dzieci przygotowała p. Ewa Surma.Nie zabrakło konkursów muzycznych  dla publiczności. W drugiej części spotkania młodzież klasy szóstej zabrała publiczność do „Pokoju dziecięcego”, w którym przeżywała swoje pierwsze poważne przyjaźnie i miłości . Nie zabrakło dobrego humoru i wartkiej akcji. Pomysłodawczynią tegoż przedsięwzięcia była p. Wiesława Zwolska.