Festyn Rodzinny

19 czerwca 2016 roku odbył się I Festyn Rodzinny na terenie Szkoły Podstawowej w Trzebielinie. Organizatorzy przewidzieli wiele ciekawych konkurencji dla dzieci między innymi: „Gumak do celu”, „Speedy Gonzales”, „Kaczka Dziwaczka”, „Studnia bez dna” , „Puszkowy bowling”, „nie wszystko złoto co się świeci, „Oj, bo leci!”, „Pinky i Mózg” czyli Szarady z Robertem Lewandowskim,. „Piłka sprężynka”. Za te wszystkie zadania każde dziecko otrzymało skromny upominek oraz coś słodkiego. W drugiej część festynu 6 rodzin wzięło udział w walce o tytuł „Rodziny Roku”. Rywalizowali oni w konkurencjach takich jak: „narty”, „wyścigi w workach”, „Triatlon”, „Slalom”, „Wóz albo przewóz”. Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

 

miejsca 1: Rodzina Państwa Dzierżak,

 

miejsce 2: Rodzina Państwa Plenkiewicz,

 

miejsce 3: Rodzina Państwa Cichosz,

 

miejsce 4: Rodzina Państwa Jereczek,

 

miejsce 5: Rodzina Państwa Bodnar,

 

miejsce 6: Rodzina Państwa Tylka.

 

Część trzecia- to dwa emocjonujące mecze grupy młodszej i grupy starszej wraz z rodzicami. Wszyscy uczestnicy meczu otrzymali piękne, pamiątkowe medale.

 

 

 

Festyn nie odbyłby się bez wsparcia: Pana Antoniego Dydyny, Państwa Justyny i Tomasza Zabrockich, Nadleśnictwa Trzebielino oraz Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Trzebielinie.

 

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!