Dzień Babci i Dziadka

Dnia 19. 01. 2018 r. na sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość była podzielona na dwa etapy. O godzinie 9.00 swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali uczniowie klas I-III. Uczniowie klasy I i II złożyli życzenia dla dziadków w formie wierszy a także zatańczyli taniec „Babuszki”. Natomiast klasa II przeniosła nas do lat 70-tych. Drugi etap uroczystości dobył się o godzinie 11.00, gdzie swoje umiejętności pokazały przedszkolaki. Swoją miłość do dziadków dzieci ukazały w przedstawieniu pt. „Przyjęcie u babci”. Była to niestandardowa opowieść o Czerwonym kapturku, w której nie wszystko było takie oczywiste. Dziadkowie byli zachwyceni artystycznymi umiejętnościami swoich wnucząt. Po części artystycznej dzieci rozdały swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Był czas na życzenia i wspólnie spędzony czas przy słodkim poczęstunku.