Pomóż Marysi i innym

Gmina Trzebielino zaangażowała się w akcję „POMÓŻ MARYSI I INNYM” dlatego też zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o zarejestrowanie się w Banku Dawców Szpiku. Szukamy Dawcy szpiku kostnego dla malutkiej Marysi i innych. Marysia urodziła się 12 stycznia tego roku, pochodzi z Bytowa. Tuż po jej urodzeniu rodzice usłyszeli straszną diagnozę: BIAŁACZKA! Aktualnie Marysia jest na oddziale gdańskiego UCK i otrzymuje chemiorerapię.
W dniu 8 marca 2018r. w naszej Gminie jest zorganizowany Dzień dedykowany Chorej Marysi.
Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku .
Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz uratować komuś życie.
Dobro powraca.!!!
Akcje rejestracji potencjalnych dawców będziemy prowadzić osobiście, po patronatem Fundacji DKMS

8 marca 2018r. w godz.12:00 – 18:00 w Bibliotece Gminnej w Trzebielinie.