Konkurs plastyczny

Dnia 07.03.2018 w SP w Słosinku im. ks. Prałata Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego ogłoszono wyniki dekanalnego konkursu plastycznego pt. „Jezus naucza w przypowieściach- Miłosierny Samarytanin”. W tym roku wzięło w nim udział 79 uczestników z 9 szkół podstawowych Dekanatu Miastko. Komisja powołana przez organizatora podjęła decyzję o przyznaniu 38 nagród w 7 kategoriach. W konkursie tym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Oto ich wyniki:

Grupa młodsza :
• miejsce III – Alicja Kos – kl I
• wyróżnienie – Nikola Staroszak – kl IV

Kat. „Sprawni inaczej”
• miejsce I – Zuzanna Wójcikowska
Każdy z laureatów konkursu otrzymał dyplom i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Drobnymi upominkami i okolicznościowym dyplomem zostali nagrodzeni ponadto wszyscy uczestnicy konkursu.
Wśród tych uczniów są :
• Magdalena Zygarska kl IV
• Konrad Złośnik kl V
• Kacper Golis kl V
GRATULUJEMY !