Konkurs recytatorski w Kołczygłowach

W dniu 10 kwietnia 2018 roku uczniowie z klasy 0 i klasy II reprezentowali naszą szkołę w XIV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Agnieszki Frączek. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej w Kołczygłowach. Głównym celem konkursu była popularyzacja wierszy polskich poetów oraz rozwijanie umiejętności recytatorskich. Komisja oceniała: dobór repertuaru, interpretacje utworu, kulturę słowa, ogólny wyraz artystycznej prezentacji. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów: Nadia Swędrowska kl. 0, Agata Synakowska kl. 0, Tomasz Wójcikowski kl.0, Maria Pertek kl. II, Ada jabłońska kl. II, Szymon Wezandt kl. II. Niestety uczniowie nie zajęli czołowych miejsc ale i tak wrócili bardzo zadowoleni. Otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Była to dla nich wielka przygoda i próba przełamania lęku przed publicznym występem. Dziękujemy gorąco dzieciom i rodzicom, którzy reprezentowali naszą szkolę. Naszym uczniom życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.