Zaproszenie

Na dzień 27 maja 2018 roku, to jest w najbliższą niedzielę, uczniowie naszej szkoły przygotowali dla
Państwa Koncert. Nadaliśmy mu tytuł Koncert Rodzinny ze względu na zbliżające się: Święto Mamy w maju, Dzień Dziecka i Dzień Ojca w czerwcu. Chcieliśmy tym koncertem umilić Państwu rodzinne świętowania oraz niedzielne popołudnie. Serdecznie zapraszamy tego dnia na salę widowiskową do Gminnej Biblioteki w Trzebielinie na godzinę 16:00. Zapraszamy rodziców, nauczycieli, babcie, dziadków i wszystkich miłośników muzyki i dobrego humoru. W programie bowiem tradycyjnie obok piosenek dostarczymy również dobrego humor w kabaretowej pigułce. Będzie też niespodzianka – wystąpią zaproszeni goście. Liczymy, że jak zawsze nas nie zawiedziecie.
Czekamy na Was w niedzielę- sala widowiskowa w Gminnej Bibliotece- start:godz.16:00.
P.S. Proszę nie mylić naszego koncertu z koncertem Punktu Przedszkolnego i uczniów klas I-III. Oni na Państwa czekają w piątek.
Słowem zapowiada się bardzo świąteczny i koncertowy tydzień:)