Dzień Mamy i Taty

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty odbyła się w dniu 25 maja na sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie. Była to bardzo uroczysta gala, podzielona na dwa etapy. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klas I-III oraz zerówka. Pani Dyrektor Dorota Grzegorczyk powitała zaproszonych gości i życzyła solenizantom wszelkiej pomyślności. Następnie odbyły się oczekiwane przez wszystkich występy. Najmłodsi ukazali rodzinne zakupy w humorystycznym skeczu pt. Supermarket, a także zatańczyli układ taneczny do piosenki „Mój Passat”. Pierwszaki wierszem i piosenką złożyli życzenia swoim rodzicom. Następnie uczniowie klasy drugiej byli bardzo roztańczeni, co bardzo rozweseliło zebranych. Tymczasem reprezentanci klasy III przedstawili skecz „Supermarket” w nowej odsłonie. Po tradycyjnym odśpiewaniu „Sto lat” dzieci obdarowały swoich najbliższych upominkami, całusami i życzeniami. Był to bardzo radosny i szczególny dzień. Bardzo dziękujemy Bibliotece Gminnej oraz Sołectwom za pomoc w organizacji uroczystości.