Koncert Rodzinny

Niedziela 27 maja 2018 roku była bardzo wyjątkowa ze względu na uroczystość, która odbyła się w na sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej. Tego słonecznego popołudnia odbył się koncert przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Ewy Surmy oraz p. Alicji Kisielewskiej. Koncert nosił tytuł Rodzinny ze względu na zbliżające się: Święto Mamy w maju, Dzień Dziecka i Dzień Ojca w czerwcu. W programie, oprócz tradycyjnych piosenek, było mnóstwo dobrego humor w kabaretowej pigułce. Nie obyło się bez niespodzianek. Otóż gościnnie wystąpiła absolwenta naszej szkoły Martyna Warsińska oraz pan Paweł Kos. Radość, śmiech zabawa, nostalgia, wzruszenie- mnóstwo rożnych emocji towarzyszyło nam podczas tego spotkania. Bardzo dziękujemy naszym artystom a także organizatorom za tak miłą i ciepłą atmosferę oraz za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy również Bibliotece Gminnej a także rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji koncertu.