Andrzejki

W naszej szkole i przedszkolu jak co roku hucznie obchodziliśmy ostatni dzień przed Adwentem, czyli Andrzejki. Andrzejki są dla nas wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły rozpoczęli ten dzień tradycyjnymi wróżbami. Odbyło się lanie wosku, dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się co nas czeka w przyszłości. Wróżyliśmy również z kart, butów, jabłek, serca a także magicznej kuli. Poprzez wróżby mogliśmy się trochę oderwać od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń. Był to dzień pełen tajemniczych wróżb i czarów, połączonych ze wspaniałą zabawą. Nie zabrakło tańca i słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Na fotorelację zapraszamy do Galerii.