Mikołajki

Po raz kolejny uczniów ze Szkoły Podstawowej w Trzebielinie odwiedził Mikołaj. W tym dniu Mikołaj (Filip Swędrowski) wraz ze swoimi śnieżynkami (Zuzanna Kierzk, Zuzanna Bieńkowska oraz Zuzanna Wójcikowska) dostarczyli dzieciakom prezent oraz dużo uśmiechu i radości.
Po wizycie w klasach Mikołaj odwiedził wraz ze swoimi pomocnikami już po raz drugi Szpital w Miastku. Dzieci z oddziału pediatrycznego otrzymały książeczki, malowanki, kredki, farbki, plastelinę oraz puzzle- wszystko to co podarowały dzieci naszej szkoły. Mikołaj rozdawał prezenty, rozmawiał z dziećmi a nawet nagradzał personel za wykonanie zadań mikołajkowych.
Spotkanie z dziećmi to zawsze mile spędzony czas a uśmiech na ich twarzach jest najlepszym prezentem mikołajkowym dla nas.