Podsumowane I semestru

Dnia 31. 01. 2019 r. odbył się apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie naszej szkoły sumiennie pracowali przez ostatnich kilka miesięcy. Jednak było warto, ponieważ wielu z nich osiągnęło wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. Pani dyrektor Dorota Grzegorczyk posumowała pracę wszystkich uczniów i wyróżniła tych, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen a także uczestników szkolnych konkursów i wolontariuszy pomagających przy WOŚP.
Na koniec apelu odbyła się pogadanka policjantów z posterunku w Kołczygłowach dotycząca podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które nieubłaganie się zbliżają. Funkcjonariusze przestrzegli przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach. Omówili zasady postępowania w razie załamania się lodu. Życzyli nam też udanych i bezpiecznych ferii!