Światowy Dzień Zwierząt

4 października Przedszkolaki oraz klasy 0 obchodziły Światowy dzień zwierząt. Poprzez różnorodne zabawy dzieci poznały świat zwierząt. Główną atrakcją był spacer do gospodarstwa Państwa Skwierawskich. W imieniu przedszkolaków serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie naszych grup. Na zakończenie świętowaliśmy Dzień ziemniaka i z tej okazji zrobiliśmy przepyszne frytki .

4 października Przedszkolaki oraz klasy 0 obchodziły Światowy dzień zwierząt. Poprzez różnorodne zabawy dzieci poznały świat zwierząt. Główną atrakcją był spacer do gospodarstwa Państwa Skwierawskich. W imieniu przedszkolaków serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie naszych grup. Na zakończenie świętowaliśmy Dzień ziemniaka i z tej okazji zrobiliśmy przepyszne frytki ???????????

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Piątek, 4 października 2019