Zaadoptuj nasze roślinki

Zaadoptuj nasze roślinki to akcja jaką jakiś czas temu ogłosiła Biblioteka Gminna. Nasi najmłodsi postanowili dziś odwiedzić bibliotekę i adoptować roślinkę. Na miejscu czekała na nas super zabawa w #KącikMaluszkaBibliouszka . Kiedy przyszedł czas na wybranie kwiatka okazało się, że dzieci mają podzielone zdania. Do przedszkola wróciliśmy z Olafkiem i Gabrysiem – kwiatkami, którymi mamy zamiar troskliwie się opiekować.

Obraz może zawierać: 6 osób
Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą i dziecko
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i w budynku
Obraz może zawierać: 2 osoby
Obraz może zawierać: 1 osoba, dziecko
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, roślina, salon i w budynku
Obraz może zawierać: 13 osób, ludzie siedzą i w budynku