Sleeveface „Książka w mojej domowej przestrzeni

Sleeveface „Książka w mojej domowej przestrzeni  to kolejny konkurs przeznaczony dla uczniów z kl. IV-VI.

Pewnie zadziwił Was tytuł konkursu. Już tłumaczę: ten konkurs to świetna zabawa plastyczno- fotograficzna, a nawet teatralna.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia metodą sleeveface czyli ubierz się w książkę w odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni domu. Ustaw różne przedmioty- stwórz scenerię a następnie umieść w niej w ciekawy sposób swoją ulubioną książkę i nie zapomnij, by nie zabrakło w tym układzie Ciebie.  Następnie poproś kogoś z domowników aby zrobił Ci piękną fotografię. Zapoznaj  się z plakatem , będzie dobrą podpowiedzią. 

*Zdjęcie powinno być wykonane samodzielnie i opatrzone tytułem. Jeden uczeń może być autorem tylko jednego zdjęcia

* Zdjęcie powinno spełniać następujące wymagania techniczne: pojemność pliku maksymalnie 1,5 MB; rozdzielczość min. 800 px, max. 1200 px na krótszym boku; format JPEG .

* Zdjęcie należy przesłać na adres mailowy git3@wp.pl do 9 kwietnia 2020 r. lub bezpośrednio na adres malowy organizatora , to jest Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku: sekretariat@pbw.gda.pl do dnia 10 kwietnia 2020 r. (w treści maila proszę podać imię i nazwisko, dane szkoły oraz telefon kontaktowy ucznia lub rodzica/opiekuna – w przypadku uczniów niepełnoletnich, a także tytuł zdjęcia). Organizator zamieści zdjęcie na profilu biblioteki: facebook.com/pbwGdansk. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony na podstawie liczby polubień odnoszących się do poszczególnych zdjęć.

*Osoby, które prześlą zdjęcie na adres git3@wp.pl będą mogły liczyć na dodatkową ocenę z plastyki, zadanie to zostanie potraktowane jako dodatkowe , wiec na ocenę celującą.( pod warunkiem, że praca będzie wykonana rzetelnie) Szczegółowy regulamin jest do pobrania pod linkiem: Regulamin konkursu „Sleeveface: książka w mojej domowej przestrzeni

http://pbw.gda.pl/wp-content/uploads/2020/03/2020.03.26-Sleeveface-ksia_z%CB%99ka-w-mojej-domowej-przestrzeni.pdf