Zamki i pałace w Polsce

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Zamki i Pałace w Polsce”. 

To było dość trudne  wyzwanie , ponieważ o zawrót głowy przyprawił format prac, bardzo duży , bo 100 cm / 70 cm. Na co dzień nie malujemy na takim formacie. Jak sobie z tym poradzili można samemu ocenić oglądając filmik.

Wasi koleżanki i koledzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Zamki i Pałace w Polsce”. To było dość trudne wyzwanie , ponieważ o zawrót głowy przyprawił format prac, bardzo duży , bo 100 cm / 70 cm. Na co dzień nie malują na takim formacie. Jak sobie z tym poradzili możecie sami ocenić.Oglądajcie i oceńcie sami. Zagłosujcie na FB-zrób wpis głosując na pracę podając autora. Macie czas do 22 maja 2020r. Autor, którego praca zdobędzie najwięcej pozytywnych opinii od Was ( głos każdego się, również dorosłych) otrzyma dodatkową ocenę celującą z plastyki.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Piątek, 8 maja 2020