Wirtualna wystawka własnych prac Julii Zabrockiej , uczennicy kl. VI a

Wirtualna wystawka własnych prac Julii Zabrockiej , uczennicy kl. VI a

Uczennica naszej szkoły Julia Zabrocka z kl. VI a przez czas zdalnego nauczania pracowała w ramach plastyki pod okiem swojego nauczyciela realizując własną twórczość i własne pomysły artystyczne. Jej bogate osiągnięcia w sztuce mieliśmy okazję oglądać już wielokrotnie na łamach Fb. Dziś prezentujemy kolejną wirtualną wystawę własnych prac Julki. Ta bardzo bogata kolekcja może wydawać się jedynie zbiorem gotowych prac. Nic mylniejszego- wszystkie prace zamieszczone w prezentacji są autorstwa Julii i wykonane ręcznie w wybranych technikach plastycznych , a jedynie za pomocą programu komputerowego, ułożone w wirtualną wystawę i niektóre poddane drobnej obróbce komputerowej.Życzymy miłego odbioru z nadzieją, że wyniki twórczego zaangażowania Julki będą inspiracją dla wielu ukrytych talentów naszej szkoły.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Środa, 17 czerwca 2020

Uczennica naszej szkoły Julia Zabrocka z kl. VI a przez czas zdalnego nauczania pracowała w ramach plastyki pod okiem swojego nauczyciela realizując własną twórczość i własne pomysły artystyczne. Jej bogate osiągnięcia w sztuce mieliśmy  okazję oglądać już wielokrotnie na łamach Fb. Dziś prezentujemy kolejną wirtualną wystawę własnych prac Julki. Ta bardzo bogata kolekcja  może wydawać się jedynie zbiorem gotowych prac. Nic mylniejszego- wszystkie prace zamieszczone w prezentacji są autorstwa Julii i wykonane ręcznie w wybranych technikach plastycznych , a jedynie za pomocą programu komputerowego, ułożone w wirtualną wystawę i niektóre poddane drobnej obróbce komputerowej.
Życzymy miłego odbioru z nadzieją, że wyniki twórczego zaangażowania Julki będą inspiracją dla wielu ukrytych talentów naszej szkoły.