#gaszynchallengedaria

Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie przyłączyła się do akcji #gaszynchallenge dla Darii Szepietowskiej. Dziękujemy za nominację GOPS Trzebielino i jednocześnie nominujemy:
– PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA ul. Narutowicza w Słupsku
– PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA ul. Fabryczna w Słupsku
– ENERGA Bytów
– FERMA Suchorze

Zadanie jest proste. Nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie.

Jeśli nominowani wykonają zadanie to każdy uczestnik wpłaca min. 5zł na konto podane poniżej, jeśli nie to wpłacacie 10zł.

Daria Szepietowska to maleńka dziewczynka, chorująca na SMA 1.

Zachecamy do wzięcia udziału w akcji.

Pamiętajcie dobro wraca, a pomaganie jest fajne!!!

#gaszynchallengedaria https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengedaria

#gaszynchallengedaria

#gaszynchallengedaria Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie przyłączyła się do akcji #gaszynchallenge dla Darii Szepietowskiej. Dziękujemy za nominację GOPS Trzebielino i jednocześnie nominujemy:- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA ul. Narutowicza w Słupsku- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA ul. Fabryczna w Słupsku- ENERGA Bytów- FERMA SuchorzeZadanie jest proste. Nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie.Jeśli nominowani wykonają zadanie to każdy uczestnik wpłaca min. 5zł na konto podane poniżej, jeśli nie to wpłacacie 10zł.Daria Szepietowska to maleńka dziewczynka, chorująca na SMA 1.Zachecamy do wzięcia udziału w akcji.Pamiętajcie dobro wraca, a pomaganie jest fajne!!! #gaszynchallengedaria https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengedaria

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Wtorek, 23 czerwca 2020