Zajęcia z klasą on-line dla najmłodszych

Oto nasza najnowsza oferta dla szkół podstawowych, idealnie dostosowana do czasów nauki zdalnej! 😍

Prowadzone przez fachowych edukatorów, łączące nasze kilkuletnie doświadczenie edukacyjne realizowane w budynku Centrum z nowoczesną formą internetową. Każde spotkanie trwa 45 minut i jest prowadzone na żywo. To nie będzie wykład! Na oczach uczniów przeprowadzamy zabawy i eksperymenty. Dbamy o interakcję z dziećmi i na bieżąco zaspokajamy ich chęć wiedzy.

Zajęcia z klasą on-line dla najmłodszych są prowadzone przy pomocy oprogramowania Zoom. Istnieje możliwość:

🔹 połączenia z jednym punktem odbioru, np. w klasie szkolnej;
🔹 jednoczesnego połączenia z wieloma komputerami/tabletami uczniów, np. w przypadku nauki zdalnej.

Szczegóły poniżej:

https://www.centrumnaukiec1.pl/aktualnosci/zajecia-z-klasa-line-dla-najmlodszych