Laureaci InstaLogik

Niezmiernie miło nam ogłosić, iż uczennica naszej szkoły Natalia Fijałkowska z kl. 6 została Laureatką Ogólnopolskiego konkursu InstaLogik oraz Łukasz Wołczyński z kl. 7a uzyskał najlepszy wynik w powiecie bytowskim ( w II Etapie).Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoi
Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i stoi
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „L15 KWIECIEN 2021 InstaLogik DYPLOR Uczestnik Il Etapu w kategorii klas 7 SP Najlepszy wynik w powiecie bytowskim otrzymuje: łukasz Wołczyński Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie w edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2020/21 Organizatorzy konkursu: instaKod OEİİZK”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „VKWIECIEN 2021 InstaLogik DYPLOR Laureat ||I stopnia na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6 SP otrzymuje: Natalia Fijałkowska Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie w II edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2020/21 Organizatorzykonkursu konkursu: instakod OEiİZK”