Zaproszenie do udziału w głosowaniu na nowe Stypendium Premiera

Drodzy Młodzi Polacy,

wraz z Pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech Justyną Orłowską, Centrum GovTech oraz Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem, zapraszam do udziału w głosowaniu na nowe zasady Stypendium Premiera.

Każdy z Was ma możliwość oddania głosu na jeden z wybranych pomysłów, które zostały wypracowane podczas konsultacji nowego Stypendium Premiera. Nad propozycjami pracowało ponad 2 tysiące młodych ludzi, którzy zgłosili aż 1000 pomysłów.

Głosowanie trwa do wtorku, 22 czerwca 2021 r. do godz. 23:59. Na wybrane pomysły możecie zagłosować za pośrednictwem formularza znajdującego się pod adresem: https://nowestypendium.webankieta.pl.

Obecnie Stypendium Prezesa Rady Ministrów przeznaczone jest jedynie dla tych uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce. Chcemy to zmienić i dowiedzieć się, czego oczekują młodzi ludzie, by stypendium jak najlepiej wspierało ich rozwój. Projekt ma zidentyfikować potrzeby młodzieży XXI wieku oraz docenić ich działalność pozaszkolną.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na https://www.gov.pl/web/stypendium.

Dziękuję za Wasze dotychczasowe zaangażowanie w realizowane przez nas projekty na rzecz młodzieży. Jestem przekonany, że i tym razem głos młodego pokolenia będzie – dzięki Wam – słyszalny w tak ważnej dla młodych Polaków sprawie.

Z wyrazami szacunku,

Piotr Mazurek

Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej