Bezpłatna zbiórka elektrośmieci

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” 📱💻🖥🖨📺📻😉😉
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.
W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.
Do naszej akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły.

Termin zbiórki: do 05. 10. 2021 r.

Miejsce zbiórki: plac przy Szkole Podstawowej w Trzebielinie

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji i pamiętajcie, że im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!😉