Wsparcie psychologiczne

Ministerstwo Edukacji i Nauki informuje, że od poniedziałku, 6 września działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców.

Pod numerem telefonu 800 800 605 lub 800 12 12 12 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników.

Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl.

Żółte tło z pomarańczowym wzorkiem w kształcie odwróconej litery V. Po prawej stronie biała ręka z telefonem. Z ekranu telefonu pada światło na napis telefon zaufania 800 12 12 12 12. Poniżej biała chmurka z napisem czat internetowy www.brpd.gov.pl. Na górze logotypy Rzecznika Praw Dziecka i Ministerstwa Edukacji Narodowej

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezplatna-infolinia-dla-dzieci-mlodziezy-i-opiekunow–wsparcie-psychologiczne-w-sytuacji-kryzysu