Język angielski online z native speakerem – oferta, BeNative

Szkoła oferuje uczniom w wieku 8 – 13 lat zajęcia , które dają im możliwość niedrogiej nauki angielskiego online z native speakerem w małych grupach do 6 osób.

Kursy koncentrują się na interaktywnym podejściu i nauce poprzez zabawę. Dzięki temu dzieci uczą się komunikowania w języku angielskim w różnych sytuacjach.

Dla naszych uczniów przygotowaliśmy ciekawy program nauki, który jest wsparty nowoczesnymi programami komputerowymi (np. Kahoot) a zajęcia prowadzone są na platformie ZOOM.

Na nasze kursy można zapisać się w dowolnym momencie roku szkolnego a wszystkim dzieciom oferujemy bezpłatną lekcję próbną oraz bezpłatną pomoc w konfiguracji komputera.

W załączniku formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszych kursów.

Rodzice powinni wypełnić załączony formularz i odesłać go na email poland@benative.cz.

Więcej informacji o naszym projekcie można znaleźć na stronie www.benative.cz

(Polska strona jest w trakcie tworzenia).

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „www.benative.cz W ENGLISH ONLINE CLASSES DLA DZIECI 30 min na zajęcia Native speakerzy Małe grupy (max dzieci) Dzieci w wieku 9-14 lat Tylko 18 zł za lekcję Artur Kołakowski Manager Polska Tel. +48 789 347 434 ZAREZERWUJ ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ LEKCJĘ LEKCJĘ PRÓBNĄ TERAZ! poland@benative.cz poland@benative.cz/www.benative.cz”
Brak dostępnego opisu zdjęcia.