#Megamisja#FundacjaOrange

Oficjalnie wyruszyliśmy w niezwykły świat Megamisji. Nasza Grupa „Słodziaki” z pomocą uczniów klasy czwartej wykonała pierwsze zadanie na platformie internetowej.

Z ogromną ochotą zapoznaliśmy się z celami Megamisji oraz zadaniami do wykonania. Na początku obejrzeliśmy film o Cyfrowym Laboratorium oraz o Julce, Kubie i Psotniku. Od razu rozpoczęliśmy wykonywanie zadań. Pomoc Julce i Kubie przebiegła pomyślnie. Powstało mnóstwo pytań dotyczących hodowli żółwia?Wykonaliśmy także plakaty na temat źródeł informacji. Zauważalna była mała rywalizacja pomiędzy grupami, co jeszcze bardziej angażowało dzieci. Na zakończenie zajęć szukaliśmy odpowiedzi na powstałe pytania w intrenecie.?

Zajęcia Megamisji będą odbywać się cyklicznie, a za każde wykonanie zadania będziemy zdobywać „monety” za które otrzymamy nagrody. Czekamy na kolejne zadania do wykonania?#Megamisja#FundacjaOrange